Ankara Zarf Basımı

Mekanize Zarf

Buklet Zarf

Mektup Zarfı

Yazışma Zarfı

Davetiye Zarfı

Dosya Zarfı

Kartvizit Zarfı

Pasaport Zarfı

Torba Zarf

Diplomat Zarf

Yukarıda Gördüğünüz Zarf Çeşitlerini Sipariş Üzerine Basım Yapmaktayız.

Zarf Nedir?
Zarflar, genellikle 10.5×24 cm boyutlarında olup genellikle yatay kullanılmasına rağmen dikey kullanılan çeşitleri de mevcuttur. Zarfların,Gramaj olarak, 90, 100, 110 gram çeşitleri mevcuttur. Zarflarınızı,Pencereli ve penceresiz olarak kullanılabilir.
Ankara Matbaacılık olarak, Zarf, Antetli Zarf,Broşür, Kartvizit, Fatura, İrsaliye, Tahsilat makbuzu, Dernek Alındı Belgeleri vb. evraklarınızın en kaliteli şekilde baskısını yapıp en kısa zamanda teslim ediyoruz. Maliye ile anlaşmalı olup fatura ve irsaliye gibi resmi evrakların basımına yetkilidir.
Zarflar ve Antetliler, müşterilerimizin tüm yazışmalarında ve fatura gönderimlerinde, profillerini kendi müşterilerine yansıtan basılı materyaldir.Zarflar Ayrıca firmanızın kalitesini de simgelemektedir.
Kullanım alanları, şekilleri, yapıştırma biçimleri ve kâğıt özelliklerine göre farklılık gösterirler. Zarf Çeşitleri ve özellikleri aşağıdaki gibidir.
* Diplomat 10,5 x 24 90 Silikonlu, yapıştırmalı, pencereli, düz zarf
* Diplomat 10,5 x 24 110 Silikonlu, yapıştırmalı, pencereli, düz zarf
* Buklet 11 x 22 90 Silikonlu, yapıştırmalı, pencereli, düz zarf
* Buklet 11 x 22 110 Silikonlu, yapıştırmalı, pencereli, düz zarf
* Torba zarf,16 x 23 90/ 11 Kraft, Ekstra, Formula, Çaycuma
* Torba zarf, 22,5 x 30 90/ 11 Kraft, Ekstra, Formula, Çaycuma.
Antetli Zarf’da Neler Olmalı, Neler Bulunmalı?
Zarflarda Firmanın logosu ve amblemiyle birlikte, adres bilgileri, internet sayfa adresi ve e-posta adresi de yer alabilir.
Zarflarınız Tek renk basılabileceği gibi, dileyen müşterilerimiz 4 renk baskı ile arzu ettikleri rengi ya da özel olarak seçecekleri pantone rengi zarf veantetli evraklarında kullanabilirler.
İyi tasarımlanmış, kurum kültürünüzü iyi yansıtan bir diplomat zarf sizin reklam aracınızdır. şirketinizin imajını en iyi şekilde aktaracak diplomat zarfları tasarlamak ve basmak için gerekli olan bilgi ve beceriye sahiptir. Unutmayın ki, iyi tasarımlanmış ve kaliteli bir antetli zarf, üçünü kişilerin bu kaliteyi işiniz ile ilişkilendirmesine neden olacaktır. Ürün ve hizmetiniz ne kadar iyi ise buna bağlı olarak tüm zarf ve matbu evraklarınızda bunu yansıtmalıdır. Zarflar ve Antetli Zarflar; sizin dışarıya açılan tanıtım kapınızdır. Her çeşit ebat’da zarf, antetli kağıt ve diplomat zarf baskılarınız için Ankara Matbaası
Antetli Kağıt Nedir?
Antetli, Antetli Zarf, Başlıklı Kağıt Baskısı, Firma, Kurum vb. oluşumların fiyat teklifi, görüş, vb. konularda fikirlerini bildirdikleri ve üzerinde kendi kurumsal kimlikleri ile irtibat bilgilerinin bulunduğu evraklara denir. A4 Antetli Zarf Ölçüleri genel olarak A4’dür.(21×29.7cm).  90-110 gram 1. hamur kağıtlara basılır.

Fatura basımı; özen ve güven isteyen bir basım hizmetidir. Bu yüzden Maliye ile anlaşmalı işlerinizi, bildiğiniz, tanıdığınız, güvendiğiniz yerini gidip gördüğünüz ve mutlaka Maliye ile anlaşmalı emin olduğunuz bir matbaada yaptırınız. Maliye Bakanlığı Onaylı Fatura, İrsaliyeli Fatura, Sevk İrsaliyesi vb. Işlerinizde aracı kişiler ve reklamcılar ile çalışmayınız.